Âv¨IU x»oΠ¶¼µ– ˆMH»n IÀ ·H¼iHoÎ ½kzµ¬ EIÃ{H oÄ»I~U Áo²I¬ ·HnI§µÀ ¾M RI¶ki ·Hkº»o¿{ ¾M RI¶ki I¶ ½nIMnj ±‚H ¾dŸ‚

 

تاکسی های تلفنی (بیسیم ) این شرکت با داشتن تجهیزات و امکاناتی از قبیل بی سیم ، رهیاب ، تاکسیمتر مجهز به پرینتر ، باربند و GPS ، کارت خوان ( دریافت کرایه از طریق کارتهای اعتباری عضو شبکه شتاب) و نیز با بکارگیری تاکسیرانان مجرب، تحصیلکرده وملبس به یونیفورم متحدالشکل آماده ارائه خدمات شبانه روزی در محدوده شهر تهران علی الخصوص شمال شهر تهران و محدوده منطقه 2 شهرداری می باشد و این شرکت به جهت تسریع در ارسال خودرو و رفاه حال بیشتر مشترکین و ساکنین محترم آن مناطق اقدام به ایجاد ایستگاههایی در سطح منطقه نموده است .

 

 

نوع دیگری از تاکسی های ویژه خطوط این شرکت خودروهایی با ظرفیت 10 نفر می باشد و این گروه از تاکسیها در برخی از خطوط پر ظرفیت که نیازمند حضور و فعالیت خودرو بیشتری می باشند در حال فعالیت هستند. شهروندان و متقاضیانی محترمی که تمایل به استفاده از خودروهای ون برای جابجایی گروهی و مقرون بصرفه دارند می توانند از طریق مرکز پیام و سایت بیسیم 1814 اقدام به رزرو این خودروها نمایند .

 

این گروه از تاکسی های شرکت به صورت خاص و ثابت در مکانهایی که قبلاً نیاز به ایجاد ایستگاه در آن محل بررسی و تایید شده است حضور داشته و آماده ارائه سرویس به میهمانان و مراجعین حضوری و متقاضیان و مشتریان تلفنی محدوده آن ایستگاه می باشند.لازم بذکر است که این شرکت برای اولین بار در سطح منطقه 2 شهرداری اقدام به اخذ مجوزهای مربوطه از سازمانهای ذیربط نموده است.
واحد روابط عمومی شرکت اماده دریافت پیشنهادات و درخواست های شهروندان و ساکنین محترم منطقه 2 در خصوص ایجاد ایستگاههای جدید می باشد .